Stuttgart Eğitim Ataşeliği

Dijital Dergi ''ÇOCUKLARIMIZ''ın Mayıs Sayısı Yayınlandı.

Dijital Dergi ''ÇOCUKLARIMIZ''ın Mayıs Sayısı Yayınlandı.

Sevgili Çocuklar,

Dergimizin mayıs sayısı ile sizlerleyiz. Bu ay dergimizde üç önemli güne yer verdik. Ramazan Bayramı, Anneler Günü ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı. Bu üç özel günü sizlerle birlikte kutladığımız bu sayımızda, daha birçok farklı konuda birçok farklı etkinlik ve faydalı bilgiler sizleri bekliyor. ''Gezelim-Görelim'' köşesinde doğa harikası olan ilimiz Ordu'ya gidiyoruz. ''Kültür-Sanat'' köşesinde kitap ve film önerilerinin yanında, kültürümüzü yansıtan ögelere de yer verdik. Daha birçok köşemizde atasözlerimizden hikaye tamamlamaya, kukla yapımından kodlamaya kadar birçok konu hakkında yeni bilgileri sizlerle paylaştık. Keyif alacağınızı düşünerek hazırlanmış olan ''Eğlence'' köşesini incelemeden geçmemenizi öneririm. 

Sayın Veliler,

''Rehberlik'' köşesinde bu ay, günümüzün ciddi bir sorunu olan ''Teknoloji Bağımlılığı'' konusu işlenmiştir. Faydalı olmasını dilerim.

Ramazan Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutlar, keyifli okumalar dilerim.

 

Dr. Ümit KAPTI

Eğitim Ataşesi

 

01-05-2022

Kerner Platz 7, 70182 Stuttgart - 0049711264057

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.