Stuttgart Eğitim Ataşeliği

İstiklal Marşını Ezbere ve Güzel Okuma Yarışması Sonuçları

İstiklal Marşını Ezbere ve Güzel Okuma Yarışması Sonuçları

Albstadt Bölge Birincisi : Selim Han Gezer

Albstadt Bölge İkincisi : Umut Oüuz

Albstadt Bölge Üçüncüsü : Hasan Alperen Somun

Backnang Bölge Birincisi : Sena Özvatan

Backnang Bölge İkincisi : Noyan Kara

Backnang Bölge Üçüncüsü : Elif Esila Yıldırım

Biberach Bölge Birincisi : Güven Deniz Sever

Biberach Bölge İkincisi : Sude Naz Koç

Biberach Bölge Üçüncüsü : Selimhan Aksoy

Böblingen Bölge Birincisi : Ceyda Kokar

Böblingen Bölge İkincisi : Sena Kaysal

Böblingen Bölge Üçüncüsü : Yusuf Uysal

Göppingen 1 Bölge Birincisi : Belinay Güçlü

Göppingen 1 Bölge İkincisi : Feyza Yırgal

Göppingen 1 Bölge Üçüncüsü : Asya Nalbant

Göppingen 2 Bölge Birincisi : Azra Göçer 

Göppingen 2 Bölge İkincisi :Melisa Tuğçe Yücel 

Göppingen 2 Bölge Üçüncüsü : Rümeysa Dursun

Heilbronn Bölge Birincisi : Mina Elif Bala 

Heilbronn Bölge İkincisi : Malik Karabacak

Heilbronn Bölge Üçüncüsü : Berke Yazar

Künzelsau Bölge Birincisi :Selin Akıllı 24-03-2021

Künzelsau Bölge İkincisi : Enes Bozkurt

Künzelsau Bölge Üçüncüsü : Eslem Mina Kavlak 

Ludwigsburg Bölge Birincisi : Berat-Yiğit Yolaçan 

Ludwigsburg Bölge İkincisi : Elif Naz Açan 

Ludwigsburg Bölge Üçüncüsü : Alara Gündoğdu

Markdorf Bölge Birincisi : Tibet Aytekin

Markdorf Bölge İkincisi : Batuhan Hazer

Markdorf Bölge Üçüncüsü : Osman Emre Akar

Nürtingen Bölge Birincisi : Reyhan Sultan Kaşkaş

Nürtingen Bölge İkincisi : Hamza Özgün

Nürtingen Bölge Üçüncüsü : Arda Tekeli

Stuttgart Bölge Birincisi : Suna Mina Karakaş

Stuttgart Bölge İkincisi : Hafsa Yörük

Stuttgart Bölge Üçüncüsü : Hayrünnisa Temel

Tübingen Bölge Birincisi : İlayda Ulukır

Tübingen Bölge İkincisi : Mislina Esen

Tübingen Bölge Üçüncüsü : Ömer Can Hamamcı

 

Kerner Platz 7, 70182 Stuttgart - 0049711264057

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.